Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Ak Parti’den ‘hoşgeldin’ standı

0 21

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından oluşturulan “Kampüse Hoşgeldin” standı Yalova Üniversitesi Merkez Yerleşkesi’nde açıldı.

Standda gençlik Kolları üyeleri, öğrencilere kayıt döneminde yardımcı olmayı amaçlıyor. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, Yalova Üniversitesi’ne yeni kayıt yaptıracak öğrencilere, “Hayallerinle birlikte kampüse hoşgeldin” dedi.

Gençleri her alanda desteklediklerini söyleyen Balkaya, “Birçok gencimizin belki de ilk şehir dışına çıktığı bu zor günlerde onlara kolaylık sağlayan, tedirgin ve telaşlı anlarında “Yalnız Değilsin diyerek destek olan insanlarız. Ülkesinin gençlerini seven, ülkesinin geleceğinin bu gençlerde olduğu gerçeğini idrak etmiş insanlarız. Sizlere yardımcı olmanın ülkenin geleceğine katkı sağlamak olduğu bilincine sahip insanlarız. Kampüse Hoş Geldin” ekibi olarak sizlere eğitim hayatınızın hemen her anında yardımcı olmaya yönelik projeler ürettik, üretiyoruz. Gençsin, ideallerine en çok yaklaştığın zamanlardasın. Emeklerinin karşılığını almanın gururunu ailenle birlikte yaşıyorsun. Üniversiteye kayıt döneminde karşılaşacağın sıkıntıların neredeyse tümünü biliyoruz. Sevinç ve burukluk; yeni bir hayatın başlangıcının verdiği heyecan ve ailenden ayrılmanın vermiş olduğu hüzün. Tabii bir de can sıkan bir sürü prosedür ve evrak işi. Sakın endişelenme, kampüste yalnız değilsin! Ve kayıt sürecinde yapman gereken tüm işlemleri vaktinde tamamlayacaksın. Zorlandığın noktalar olacak; işte orada biz elimizden geldiğince seninle birlikte olacağız” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.