reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Ak Parti’de teşkilatlar yenilenecek

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ak Parti’de teşkilatlar yenilenecek
reklam

Ak Parti’nin Ankara’da yapılan istişare toplantısına katılan Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, partinin yakın zaman içinde kongre sürecine gireceği ve teşkilatların yenileneceği belirtildi.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan istişare toplantısıyla ilgili izlenimlerini aktaran İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, toplantılarda güncel konular ve faaliyetler hakkında istişare yapıldığını söyledi. Öztabak, “Daha sonra da önümüzdeki günlerde yapılması gereken faaliyetler ve özellikle kongrelerle ilgili izlenecek yollar ve çalışmalar ile ilgili konular İl teşkilatlarına anlatıldı. Belde, ilçe ve il kongrelerinin yapılacağı ve teşkilatların bir kısmını yenileyerek bir ivme kazandırılacağını söyledi” dedi.

Ankara programının ikinci gününde Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş başkanlığında toplantı yapıldığını kaydeden Öztabak, şöyle devam etti:

“Önümüzdeki süreçte özellikle yapılacak kongre planlamaları başta olmak üzere teşkilatların çalışmaları ve faaliyetleri değerlendirilerek eksik görülen yerlerle ilgili yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgilendirildik. Özellikle teşkilatların son durumları değerlendirilerek önümüzdeki süreçte plan ve stratejiler hakkında ki yol haritası çizildi”

reklam