AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

AK Parti, YTSO’yu ziyaret etti

Ak Parti Yalova Milletvekilleri Meliha Akyol ve Ahmet Büyükgümüş, İl Başkanı Muğlim Bağatar, Ak Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak ve il yöneticileri YTSO’ya ziyarette bulundu.

Ziyarette Ak Parti Yalova Milletvekilleri Meliha Akyol ve Ahmet Büyükgümüş, “Üretimin artması, katma değerin oluşması ve yeni özel yatırımların yapılması ile kentin ekonomisi de olumlu ivme kazanacaktır. Ticaret ve Sanayi Odamızın yaptığı çalışmaları yakından takip ediyoruz, bizlerin de üzerine düşen desteği her zaman vereceğiz” dediler

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ise, İlimizin gelişmesi, kalkınması ve ekonomisi için hep birlikte istişare etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. İş adamlarımızın, üyelerimizin sorun ve sıkıntılarını birlikte çözeceğiz. İl Yönetimimize, Milletvekillerimize ve Ak Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.