Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Ak Parti kadınlarında görev değişimi

0 38
AK Parti İl Başkan Yardımcısı Selihan Dicle Şimşek, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini getirildi. Şimşek, görevi Melahat Yalçın’dan devraldı.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Şimşek, “Bu yola çıkarken ; hangi kademede hangi zorlukta olursa olsun , her görevi mücadelemize adanmışlık hissiyle üstlendim. Bu mücadeleye yüreğini koymuş herkesle bu yolda yürüyeceğimize ve bu bayrak yarışını elden ele menzile ulaştıracağımıza inancım tamdır. Bu süreçte, desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Meliha Akyol’a , Milletvekilimiz Ahmet Büyükgümüş’e, İl Başkanımız Sn. Muğlim Bağatar’a, birlikte görev yaptığım değerli Ak Parti il yönetim kurulu üyelerine, İl Gençlik Kolları Başkanımız Emirhan Balkaya’ya, İl Genel Meclis Başkanımız Hasan Soygüzel’e, Belediye Başkan Vekilimiz 
Mustafa Tutuk’a, Merkez İlçe Başkanımız Umut Güçlü’ye, beni destekleriyle cesaretlendiren tüm teşkilat mensuplarımıza ve ayrıca her koşulda en büyük destekçim kıymetli eşim Bahattin Battal’a ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim… Görevi devreden İl Kadın kolları Başkanımız Sn. Melahat Yalçın’a emeklerinden ötürü teşekkür ediyor, yolunun açık olmasını diliyorum” dedi.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.