AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları Yalova’da bulunan sivil toplum kuruluşlarının genç temsilcileriyle iftar programında bir araya geldi
İftar öncesi konuşma yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek, “Ramazan ayının bereketi ile sizlerle tanışma iftarı olsun diye bir araya gelmek istedik. İnşallah bu bizim için il STK’ları için İl Gençlik Kolları için bir milat olacaktır. Gençlik adına yapacağımız çok iş var. Şu an burada ortak paydamız gençlik ve Yalovamız. Ama sizin gibi değerli STK’larla da bu çalışmaları yaparsak, gençlere ulaşırsak daha verimli olacağını düşünüyoruz. Mevzu parti meselesi değil, mevzu giden gençliği kurtarabilme meselesi. Mevzu gençliği yetiştirebilme meselesidir. Bu iftar da buna bir vesile olacak. Fikir anlamında çatışabiliriz ama ortak noktada buluşabileceğimize inanıyorum” dedi.
Programa Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak da katılarak gençlere başarılar diledi.