DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

AK gençlikten anlamlı hareket

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK gençlikten anlamlı hareket
reklam

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde şehit öğretmenleri unutmadı. Gençlik Kolları başta geçtiğimiz günlerde Gaziantep Karkamış’ta şehit olan öğretmen Ayşenur Alkan ve tüm şehit öğretmenler adına lokma ikramında bulundular. 

Gaziantep Karkamış’ta PKK’lı teröristlerce düzenlenen hain saldırıda şehit olan öğretmen Ayşenur Alkan için AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı üyeleri tarafından lokma ikramında bulunuldu. Cumhuriyet Caddesi Atatürk İlkokulu önüne kurdukları stantta vatandaşlara lokma dağıtan gençlere, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman ve İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel de eşlik etti. 

Etkinlikle ilgili konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan, “Karkamış’ta hain bir terör saldırısında şehit olan öğretmenimiz Ayşenur Alkan ve tüm şehit öğretmenlerimiz için vatandaşlarımıza lokma ikramına bulunduk. Programımıza katılan İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Hasan Soygüzel ve Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet Sarıduman ‘a teşekkür ederiz” dedi.

reklam