DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Adı, Yalova’da yaşayacak

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Adı, Yalova’da yaşayacak
reklam

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Trabzon’un Maçka ilçesinde teröristlerce şehit edilen 15 yaşındaki kahraman Eren Bülbül’ün adını Yalova’da bir parka vereceklerini açıkladı.

Güvenlik güçlerine hainleri yakalatmak için çalışmalara katılan ve teröristlerce öldürülerek 15 yaşında şehit olan Eren Bülbül tüm ülkede büyük etki yarattı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Eren Bülbül adının Yalova’da yaşatılacağını duyurdu.

“Karadenizli kökenli vatandaşlarımızın ağırlıklı olarak yaşadığı İsmetpaşa Mahallesi veya Mustafa Kemal Paşa Mahallesinden birinde şehidimize yakışan bir parka 15 yaşında şehit olan kahramanımızın adını vereceğiz” diyen Başkan Salman; “Eren, yaptığı paylaşımda biride çıksın iyi ki varsın desin dedi yaptığı kahramanlık sonrasında tüm Türkiye ona hep bir ağızdan iyi ki varsın Eren dedi. Böyle bir kahramanın unutulmaması gerek onun için böyle bir karar aldım. Şehidimize yakışan bir parka adını vererek Eren Bülbül adını Yalova’da ölümsüzleştireceğiz” dedi.

reklam