DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

95 yaşında ödül kazandı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
95 yaşında ödül kazandı
reklam

Çınarcık’ta Kütüphane Haftası Yasemin Koç Halk Kütüphanesi önünde düzenlenen programla kutlandı. Törende en çok ilgiyi 95 yaşında ödül alan huzurevi sakini Emine Saadet Erdin gördü.

Çınarcık Belediyesi Yasemin Koç Halk Kütüphanesi önünde düzenlenen programa Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Kent Konseyi Başkanı Tuncay Okatan, Çınarcık İlçe Müftüsü İdris Yavuzyiğit, Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ, okul müdürleri belediye meclis üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Abdullah Çiftçi ve Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’un kütüphane haftası nedeniyle yaptığı konuşmalarından sonra, Kütüphane Haftası kapsamında düzenlenmiş olan kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.
Bunun yanı sıra kütüphanede en çok kitap okuyan Reşide Dikici’ye, en çok kitap okuyan Miray Başaran’a ve Yasemin Koç Halk Kütüphanesi’nin 1000. üyesi olan Çınarcık Huzurevi sakinlerinden 95 yaşındaki Emine Saadet Erdin’e de hediyeleri verildi.
Kutlama programında kütüphaneye kitap bağışı yaparak destek olan vatandaşlarımıza da teşekkür belgesi verildi. Öğrencilerin okuduğu şiirlerle program sona erdi.

reklam