reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

77 otobüse Yürüyen Köşk

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
77 otobüse Yürüyen Köşk
reklam

Yalova’nın tanıtımın yapılması amacıyla Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın teklifi doğrultusunda yapılan uygulamayla artık şehirlerarası hizmet veren otobüsler gittikleri her kentte Yalova’nın reklamını yapacak. Çalışma kapsamında Yalova’nın markası Yürüyen Köşk görselleri, Yalova Seyahat’in 77 otobüsüne uygulandı.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, kentimizin tanıtımı için, özelikle Yürüyen Köşk’ün markalaşması için önemli çalışmalara imza atıyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Yalova Seyahat genel kurulunda kooperatifin tüm üyelerine hitap eden Başkan Salman, kendilerinden bir ricada bulunmuştu. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan ve ülkemizde birçok kente giden araçlarda Yalova’nın markası Yürüyen Köşk’ün görsellerine yer vermeleri otobüs sahiplerinden talep eden Başkan Salman’a genel kurul olumlu yanıt vermişlerdi.

 width=“Plakamız 77’yi 77 Otobüs Temsil Edecek”

Konuyla ilgili olarak çalışmalar yapılıp görsellerin hazırlanmasından sonra ilk uygulama yapıldı. İlk Uygulamayı yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vefa Salman; “Şehirlerarası yolculuğumuz esnasında kentlerin simgelerini otobüs firmalarının araçlarına uyguladıklarını görüyorduk. Genel kurulda bunu gündeme getirerek üyelere bu konuda ricacı oldum. Sağ olsunlar buna hemen destek çıktılar. Hazırlanan görsellerle Atamızın mirası kentimizin markası Yürüyen Köşk’ü otobüslere uyguladık. Kentimizin plakası 77. Plakamız 77’yi 77 otobüs en iyi şekilde temsil edecek ve tanıtımına katkı sağlayacak. Artık insanlar yollarda Yürüyen Köşk’ün görsellerini yakından görecek. Bu konuda destek olan başta Başkan Hasan Gencer’e ve tüm üyelere çok teşekkür ediyorum” dedi.

reklam