DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

77 çocuk sünnet oldu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
reklam

Yalova Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sünnet şöleninde bu yıl 77 çocuk erkeliğe ilk adımı attı.

Sünnet olan 77 çocuk için birbirinden renkli etkinlikler düzenlendi. Yalova Belediyesi’ne ait üstü açık tur otobüsü ile şehir merkezinde konvoya katılan çocuklar, mutluluklarını çevredeki insanlara el sallayarak gösterdiler. Konvoyda çocukları yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Vefa Salman, çocuklarla birlikte halkı selamladı.

 width=“Sünnet Olan Çocuklarımızı ve Ailelerini Kutluyorum

Şehir turunun ardından Gazipaşa Caddesi Mini Amfi de yapılan etkinliklerde ilk önce Mevlid-i Şerif okunarak dualar edildi.

Ardından sahneye çıkan Başkan Vefa Salman; “Geleneksel hale gelen sünnet şölenimizde bu yıl 77 çocuğumuzun mürüvvetini yaşadık. Sünnet olan çocuklarımızı ve ailelerini kutluyorum. Anne, baba ve aile büyüklerinin en özel günlerinden birisini hep birlikte yaşıyoruz. İnşallah yavrularımızın damatlıklarını da görmek nasip olur” dedi. Etkinlikte sünnet olan çocuklarla bol bol fotoğraf çektiren Başkan Salman, çocuklarımızın her birine hediyelerini takdim etti.

Gecenin sonunda Yalova’nın sevilen sesi Hakhan, başta çocuklar ve aileleri olmak üzere tüm Yalovalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

reklam