Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

65 yaş üstünün alışverişleri yapılıyor

0 136

Korona virüs salgını sürecinde vatandaşların mağduriyet yaşamaması için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Yalova Belediyesi, 14 mahallede ve merkeze bağlı köylerde etkin olarak görevlerini yürütmeye devam ediyor.

Yalova Belediyesi, salgın nedeniyle sokağa çıkması yasaklanan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için etkin olarak hizmet veriyor. Evlerinden çıkamayan yaşlılar için özel ekipler oluşturan Yalova Belediyesi, talepler doğrultusunda alışveriş yapıp vatandaşların evine götürüyor.

“Bu zor süreçte oluşturduğumuz ekiplerimizle vatandaşlarımızın alışveriş ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz” diyen Yalova Belediye Başkanı V. Mustafa Tutuk, “Özellikle 65 yaş üstü yalnız yaşayan ve mağdur olan vatandaşlarımızın market ve diğer önemli ihtiyaçları ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Ekiplerimiz, yaşlılarımızın alışverişini yapıp, evine kadar götürüyor. Bu zor günlerde vatandaşlarımızın yanındayız. Süreç devam ettiği sürece vatandaşlarımızın evden çıkmamasını ve korona virüsten korunma yöntemlerinin uygulanmasını rica ediyoruz” dedi.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.