AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

İYİ Parti açıklama yaptı

İYİ Parti İl başkanı Mehmet Çam, CHP ile Yalova da ittifak yapmayacağız, 14 Belediyede de seçimlere kendi adaylarımız ile gireceğiz ” dedi.

İYİ Parti il başkanlığında düzenlenen basın toplantısına Belediye başkan aday adayları Rıdvan Acar ve Nur Gemalmaz Ayaz da katıldı.

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Çam yaptığı açıklama şunları söyledi: ‘’İyi Parti Türk siyasi hayatına yeni doğmuş bir partidir. İYİ Parti şimdi yerelde de hizmet yolunda her türlü göreve taliptir. 31 Mart 2019 tarihinde de yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti Yalova İl Yönetimi olarak hedefimiz ve amacımız şudur, başta Yalova Belediye Başkanlığı olmak üzere tüm ilçe ve beldelerinde diğer siyasi partilerden bağımsız kendi partimizin adayları ile seçime katılmak ve kazanmaktır. Bu inan ve amaçla çalışıp bütün Belediye Başkanlıklarını kazanarak halka hizmet etmek için İYİ Parti olarak yola çıkıyoruz’ şeklinde konuştu.

Bu arada Rıdvan Acar ise ” Yalova da İYİ Parti bayrağı altında seçime giriyoruz, burada sadece CHP kaybetmeyecek, tüm partiler seçimi kaybedecek” dedi.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.