DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

500 Evler’de iftar sofrası

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
500 Evler’de iftar sofrası
reklam

Çiftlikköy Belediyesi 500 Evler Mahallesi’nde iftar yemeği düzenledi.

Yaklaşık 500 mahalle sakininin iştirak ettiği programa Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz, Belediye Meclis Üyesi Rıdvan Mutlu, AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkan Vekili Hamit Akbulak, Çiftlikköy Belediyesi birim müdürleri, 500 Evler Mahalle Muhtarı Ergün Tanrıkulu, Sultaniye Mahalle Muhtarı Enver Alanbay da katıldı.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, iftar sofralarında ilçe halkıyla buluşmaya devam ediyor. Başkan Silpagar, 500 Evler Mahallesi Çiftlikköy Kültür Merkezi meydanında düzenlenen iftar yemeğine katılan vatandaşları tek tek selamladı.

Başkan Silpagar, “11 ayın sultanı Ramazan ayında düzenlenen bu yemekler, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendiriyor. Bugün de rahmet ayı, bereket ayı, paylaşım ayı olan on bir ayın sultanı Ramazan Ayı’nda 500 evler mahalle halkımızla birlikte olalım istedik. Mübarek ayın güzelliğini aynı sofrada paylaşıyorsak bize göre anlamı büyüktür. Kadir Gecenizi de tebrik ediyorum. Sevdiklerimizle beraber sağlık huzuru içinde de bayrama eriştirmesini rabbimizden niyaz ediyoruz” dedi.

Hizmetler mahalle sakinlerine anlatıldı..

Başkan Silpagar, ilçe halkı ile sorunların çözümü noktasında istişarelerde bulunup gerekli çalışmaların ilçe genelinde devam ettiğini ifade etti. Silpagar, “Çiftlikköy’ün modern bir ilçe haline gelmesi için var gücümüz ile çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hakka hizmet halka hizmet desturu ile yola çıktık. Sahilimizi yeniden inşaa edip şehrin en gözde yeri haline getirdik. Çocuk parklarımızı çoğaltıp yeniledik, engelsiz kafemiz, aydınlatmalarımız, düğün salonumuz, köprülü kavşağımızı kısa sürede tamamladık. Hizmet yolunda halkımıza verdiğimiz sözleri hiç unutmadık ve bu anlamda birçok belediye başkanının ilk döneminde cesaret edemediği alt yapı sorununa el attık ve hamdolsun bu sorunu da ortadan kaldırdık. Yollarımızın asfalt çalışmaları devam ediyor. Bizim zamanımızda hizmet bütün mahallelere eşit şekilde yayılacak. En kısa sürede bu işi de tamamlayıp modern Çiftlikköy’ü inşaa etmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

reklam