reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

40 yıl sonra buluştular

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
40 yıl sonra buluştular
reklam

Elmalık Köyü İlkokulu (Elmalık Salim Delen İlk ve Orta Okulu) 1976 – 1977 mezunları aradan geçen 40 yıllık süreden sonra bir araya gelerek hasret giderdi.

Çeltur Tesisleri’nde düzenlenen etkinlikte 40 yıl önce aynı sınıfta okuyan arkadaşlar biraraya geldi. Okçuluk şube sorumlusu 1. Kademe Antrenörü Şaban Ok’un organize ettiği kahvaltıya sınıf öğretmeni Ekrem Tunç da katıldı.

Kahvaltıda konuşan Şaban Ok, arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşmasında; “26 kişi mezun olduğumuz sınıf arkadaşlarımızdan 15’i burada bulunuyor, diğer arkadaşlarımız çeşitli sebeplerle katılamadılar. Aramızdan çok erken yaşta ayrılan ve ebedi aleme göç eden sınıf arkadaşımıza Allah(cc)’tan rahmet diliyorum” dedi.

Elmalık Köyü’nde ikamet eden, emekli öğretmen Ekrem Tunç ise yaptığı konuşmasında; “Sizleri eş ve çocuklarınızla bir arada görmek beni çok mutlu etti, ben her zaman sizlerle gurur duydum. Her biriniz ayrı ayrı iş güç sahibi olmuş, çoluk çocuğa karışmışsınız, ayrıca bundan da gurur duydum. Bir öğretmenin öğrencilerinden beklediği tek şey hayatta başarılı olmalarıdır. Görüyorum ki hepiniz hayatınızda çeşitli işler yapmış ve başarılı olmuşsunuz. Hepinizi başarılarınızdan dolayı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice gelecek yıllar diliyorum” diye konuştu. Etkinliğin ilerleyen dakikalarında, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce de kahvaltıya katıldı.

reklam