Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

30 Ağustos Zafer Bayramı Haftası Etkinlikleri

0 10

Altınova Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı Haftası Etkinlikleri kapsamında Hersek Sahilinde çocuklar için düzenlenen program renkli görüntülere sahne oldu.

Canlı performans ile Hacivat ve Karagöz gösterisi çocuklara unutulmaz bir gün geçirirken, doyasıya eğlenme imkânı buldular.

DOYASIYA EĞLENDİLER

Altınova Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı Haftası Etkinlikleri Hersek Sahilinde devam etti. Çocuklara yönelik hazırlanan programda; Canlı performans ile Hacivat ve Karagöz gösterisinin gerçekleştirildiği etkinlikte çocuklar, sokak oyunları ve oyun gruplarında doyasıya eğlenme imkânı buldular. Etkinliğe katılan çocuklara pamuk şeker, kağıt helva ve patlamış mısır ikram edildi.

“ZOR GÜNLER GEÇİRDİLER”

Salgın döneminde özellikle çocukların çok zor günler geçirdiğini dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Geçtiğimiz hafta Cumhuriyet Bayramı etkinliklerimi kapsamında çocuklarımıza yönelik Uçurtma Şöleni yapmıştık. Çocuklarımızın Cumhuriyet coşkusunu en üst seviyede yaşamaları için programlarımıza devam ettik. Bu etkinliğimizle de çocuklarımızın gönüllerince eğlenerek güzel bir geçirmelerini amaçladık. Çocuklarımız bu etkinlikte gönüllerince eğlendiler. Onların mutluluğuyla biz de mutlu olduk” diye konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.