Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

Kirazlı Sanayisi’nde çalışmalar yoğunlaştı

0 162

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri kanalizasyon ve yağmursuyu alt yapı çalışmalarını Kirazlı Sanayisinde geniş çaplı bir çalışmayla sürdürüyor.

- Reklam -

Kirazlı Sanayi Sitesi içinde yapılan çalışmalarda 900 metre 1000’lik yağmur suyu hattının yaklaşık 200 metresi, 750 metre 400’lük kanalizasyon hattının 200 metresi tamamlandı. Çalışma güzergâhında yer alan 600 metrelik yol açma çalışmasının ise yaklaşık 300 metresi bitti.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri; “İlimizin artan nüfusu ile doğru orantılı olarak mevcut mahallelerimizde ve yeni imar alanlarında kanalizasyon ve yağmursuyu alt yapı ihtiyaçları artmaktadır. Su ve kanalizasyon müdürlüğü olarak söz konusu ihtiyaçları aciliyet programı dahilinde şehrimizin belirli bölgelerinde yeni hat imalatları belirli bölgelerinde ise mevcut hatların revizyonu çalışmaları yapılmaktadır. Şu an çalışma yürüttüğümüz sanayi sitesinde yapmayı planladığımız 900 metre 1000’lik yağmur suyu hattımızın yaklaşık 200 metresi, yine yapılması planlanan 750 metre 400’lük kanalizasyon hattımızın 200 metresi an itibarı ile tamamlanmış olup; çalışma güzergâhımızda bulunan 600 metrelik yol açma çalışmasının yaklaşık 300 metresini tamamladık. Çalışmalarımızı kısa sürede bitirerek vatandaşlarımızın ve sanayi esnafımızın ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamış olacağız” dediler.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.