AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

SGK’dan Erol’a ziyaret!

Sosyal Güvenlik Kurumunun kuruluş tarihi olan 16 Mayıs 2006 tarihine atfen her yıl 16 Mayıs tarihinin içinde bulunduğu hafta Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutlanmaktadır. Bu yılda 13- 19 Mayıs tarihlerine rastlayan Sosyal Güvenlik Haftası kutlanmaya başlandı.

Hafta boyunca SGK  personeli ve paydaşların katılımı sağlanarak sosyal ve kültürel alanda yapılacak faaliyetlerle bir hafta boyunca gündem oluşturarak, kamuoyunda sigortalı istihdamı teşvik edecek, sosyal güvenlik bilincini artırmaya yönelik bilgilendirici ve tanıtıcı faaliyetler gerçekleştirecek.

İlk olarak Yalova Valisi Muammer Erol makamında ziyaret eden SGK İl Müdürü Mehmet Salih Aydın. kutlamalar hakkında Vali Erol’a bilgi vererek yapılacak çalışmalardan söz etti. Aydın yaptığı açıklamada ” Hafta kutlama planlarımız, kayıtlı istihdamın teşviki, performans göstergelerimiz ve hizmet kalitemiz hakkında bilgiler   Vali Erol’a sunuldu” dedi.

SGK İl Müdürü Mehmet Salih Aydın, Valilik ziyaretinin ardından  Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bülent Keğaz ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret ederek, burada  özellikle teşvik sistemi ve bunların uygulanması, e-devlet uygulamalarının vatandaşa sağladığı kolaylıklar üzerine konuşuldu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.