Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

Sevencan, Osmanlı’yı anlatacak

0 133

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Osmanlı Haftası etkinlikleri çerçevesinde Araştırmacı-Yazar Muhsin Sevencan, ‘Ebed Müddet Devlet Anlayışı ve Osmanlı’ konulu konferansı ile YAFEM üyeleri ile buluşacak.

- Reklam -

Yalova’nın tarihine ışık tutan ve bu konuda kalıcı çalışmalar ortaya koyan Araştırmacı-Yazar Muhsin Sevencan, Osmanlı Haftası etkinlikleri kapsamında YAFEM üyeleri ile buluşacak. Sevencan’ın konferansı, 27 Ocak Pazar günü saat 16.30’da YAFEM Derneği’nde gerçekleşecek. Program tüm vatandaşlara açık olacak.

Programa Yalovalı vatandaşları davet eden YAFEM Başkanı Özer Koyuncu, “Osmanlı Devleti, adalet düzeni, üstünlüğü ile insanlık onurunu koruyarak dünya tarihinde iz bırakan mücadelelere ve kahramanlıklara imza atmıştır. Medeniyetimizi gelecek kuşaklara aktarmak ve anlatmak üzere çeşitli programlarımızı sürdüreceğiz. Bu kapsamda Araştırmacı-Yazar Muhsin Sevencan’ı derneğimizde ağırlayacağız. Sevencan, bizlere Osmanlı’nın tarihini anlatacak. 27 Ocak Pazar günü saat 16.30’da gerçekleşecek olan konferansımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.