HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Salman’dna takıma moral yemeği

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Group Belediyespor Basketbol Takımı ile moral yemeğinde bir araya geldi.  Yalova Group Belediyespor Basketbol takımı sezonun son maçında Karesispor ile mücadele edecek.

Türkiye Erkekler Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Yalova Group Belediyespor Basketbol Takımı sezonun son maçı öncesinde Başkan Salman tarafından kulübün bahçesinde verilen moral yemeğinde buluştu. Mücadele öncesinde verilen yemekte oyuncular ile tek tek sohbet eden Başkan Salman, tüm oyunculara başarılar diledi. Bu zamana kadar gösterdikleri başarılı performans için oyuncuları tebrik eden Başkan Salman, bu mücadele içinde takımın elinden gelenin en iyisini yapacağına olan inancının tam olduğunu söyledi.

Başkan Salman, “Türkiye Erkekler Basketbol 1. Ligi’nde mücadele ederek birçok maça çıktınız. Tüm sezon boyunca elinizden geleni ve hatta daha iyisini yapmaya özen gösterdiniz. Sezonun son maçında Karesispor Basketbol Takımı ile deplasmanda karşılaşacaksınız. Ben sizlerin çok iyi bir maç çıkaracağınızı düşünüyorum. Bu hafta sonu oynanacak son maçta her birinize başarılar diliyor, bu zaman kadar canla başla mücadele verdiğiniz tüm maçlar için de sizleri ayrı ayrı kutluyorum.Karesispor maçında kalbimiz sizlerle atacak” dedi.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.