reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Geçmiş olsun diledi

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Geçmiş olsun diledi
reklam

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, geçtiğimiz günlerde Çınarcık-Armutlu karayolunda meydana gelen heyelan nedeniyle Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’u makamında ziyaret eden ve gelişmeler hakkında bilgi alan Başkan Salman, yaşanılan olayda herhangi bir kişinin bile burnunun kanamamasının sevindirici olduğunu söyledi. Gerekli önlemlerin alındığını ve konutlarda tahliyelerin yapıldığını aktaran Başkan Kurt ise Çınarcık Belediyesi olarak ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Yaşanılan heyelandan dolayı üzüntülerini dile getiren Başkan Salman; “Öncelikle mağdurlar olmakla birlikte Çınarcıklı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi Belediye Başkanı Avni Kurt kardeşim vasıtasıyla iletmek istiyorum. Yaşanılan bu heyelanda herhangi bir can kaybı yaşanmaması ve kimsenin burnunun dahi kanamaması bizlere teselli olmuştur. Gereken çalışmalar ve incelemeler yapıldıktan sonra vatandaşlarımız daha fazla mağdur edilmeden en kısa sürede evlerine ve sıcak yuvalarına kavuşmasını temenni ediyorum” dedi.

 

 

reklam