Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Belediyeye hibe temizlik aracı

0 45

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe edilen temizlik aracını inceledi. Yalova Belediyesinin kendi öz kaynaklarıyla hizmet etmeye devam edeceğini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Araç parkurumuzu her geçen gün daha da büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.

Yalova Belediyesine, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak temizlik aracı geldi. Araç mesaiye başlamadan önce ilk incelemeyi Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk yaptı. Başkan Vekili Tutuk aracın direksiyonuna geçerek “Yalova’mıza hayırlı olsun” dedi.

“Öz Kaynaklarımızla Hizmet Üreteceğiz”

Aracın özellikleri hakkında yetkililerden bilgi alan Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Hem hibe hem de bütçemizden olmak üzere yeni araç takviyeleriyle araç filomuzu büyütüyoruz. Amacımız her zaman vatandaşlarımıza en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak. Bu hizmetlerin başında da temizlik gelmekte. Kentimizin temizliğine büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda atılması gerek tüm adımları da atıyoruz. Kendi maddi kaynaklarımızla almış olduğumuz araçlarımıza ek olarak devlet desteğini de kullanarak hibe araçlarda alıyoruz. Son olarak araç filomuza katılan temizlik aracımız için Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a tüm halkımız adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.