HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

YOSK’a moral yemeği

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Türkiye Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden YOSK ekibi ile maç öncesi düzenlenen moral yemeğinde bir araya geldi.

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK), ligin 9. haftasında kendisi gibi yenilgisi bulunmayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile karşı karşıya gelecek. Maç öncesinde moral tazelemek için YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç ve takımın oyuncuları ile yemekte bir araya gelen Başkan Salman, gerçekleştirilecek mücadele öncesinde tüm oyuncular ile tek tek sohbet ederek başarılar diledi. Bu zamana kadar gösterdikleri başarılı performans için YOSK Başkanı Erkoç ve oyuncuları tebrik eden Başkan Salman, bu mücadele içinde takımın elinden gelenin en iyisini yapacağına olan inancının tam olduğunu söyledi.

Moral yemeği sonrasında YOSK Başkanı Erkoç ve oyuncular ile günün anısına fotoğraf çektiren Başkan Salman, ardından Şanlıurfa’ya gitmek üzere araçlarına binen oyuncuları yolcu etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.