HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Yeni bina çevresi düzenleniyor

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı itibariyle yeni binasında hizmete başlayan Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi’nin yol yapım ve bakım çalışmaları devam ediyor. width=

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde bu yıl eğitim ve öğretime başlayan Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi’nin bulunduğu Mesut Sokak’taki asfaltlama ve kaldırım çalışmaları Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından okul hizmete başlamadan tamamlanmıştı. Okul Müdürü Mustafa Derya Arıcı tarafından talep edilen isteklere duyarsız kalmayan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi’nin etrafında bulunan patika olarak tabir edilen yolunda asfaltlama ve kaldırım çalışmalarını kısa sürede başlattı.

Yalova’da bulunan tüm okullara eşit mesafede destek vermeye çalıştıklarını belirten Başkan Salman; “Yalova Belediyesi olarak okullarımıza destek vermeye çalışıyoruz. Bunu yaparken okullarımızın tümüne eşit davranmaya özen gösteriyoruz. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması ve ulaşımlarını rahat yapabilmelerini için çaba gösteriyoruz” dedi.

Kısa sürede taleplerinin yerine getirilmesinden dolayı Başkan Salman’a teşekkür eden Okul Müdürü Arıcı; “Belediye Başkanı Sayın Vefa Salman’a talebimizi en kısa sürede yerine getirdiği için teşekkür ederiz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.