Yalovaspor’da dayanışma yemeği

0
33

Yalovaspor Kulübü yeni yönetimi 12 Eylül salı akşamı Samanlı’da bulunan Serin Bahçe’de Yalova protokolü, eski başkanlar, yöneticiler, sporcular, işadamları, esnaflar, taraftarlar ve basın mensupları ile bir araya geliyor.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen olağanüstü kongre ile Yalovaspor Kulübü Başkanlığına seçilen Av. Ali Demirhan ve yönetimi ilk olarak camiada özlenen birlik ve beraberliği sağlamayı amaçlıyor.

Yalova Belediyesi’nin sponsorluğunda yapılacak olan Yalovaspor Kulübü yemeği hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan; “Yalova Samanlı girişinde bulunan Serin Bahçe’de saat 19:00’da yapılacak olan Yalovaspor Kulübü yemeğinde yeşil-kırmızılı camiaya gönül veren herkesi bir araya getireceğiz. Zaman, Yalovaspor’a sahip çıkma zamanıdır. Yalova’da yaşayan her bireyden,  mazisi büyük başarılarla dolu Yalovaspor’a destek olmasını istiyorum. Ben ve yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarım, yeni başarılara imza atmak için varız.

Yeşil-kırmızılı takıma gönül veren herkesi bu anlamlı buluşmada görmek istiyoruz” diye konuştu.

Paylaş
Önceki İçerikÇiftlikköy’de imar işlemleri durdu
Sonraki İçerikAk Parti’den 112456. kez hastane müjdesi
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.