Yalova itfaiyesi, Termal’deki yangını söndürdü

0
19

Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler Termal’de bulunan turistlik bir otelde çıkan yangına müdahale etti.

Yalova’nın Termal ilçesinde faaliyet gösteren bir otelin aile banyoları ile sauna ısıtıcısı kaynaklı çıkan yangına 3 araç 9 personelle müdahale eden Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri oluşabilecek daha büyük bir facianın önüne geçmiş oldu.

Yalova dışında birçok şehre giderek görevini başarıyla icra eden Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Yalova’nın birçok noktasın da oluşan yangınlara, kazalara ve kurtarma faaliyetlerine de katılarak desteğine devam ediyor. En son olarak Termal’de çıkan yangına müdahale eden ekipler oluşabilecek büyük bir yangının da önüne geçerek müdahalesini kısa sürede yaptı.

 

Paylaş
Önceki İçerikKasım’da sanata doyacağız
Sonraki İçerikSalman: Yalova’ya ihanet ederler
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.