Vatandaşın ayağına gidiyor

0
59

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın her hafta mobil araçla gerçekleştirdiği ‘Gezici Şeffaf Oda’ uygulaması bu hafta Bağlarbaşı Mahallesi’nde yapıldı.

Göreve geldiği ilk günden beri ‘Birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz’ sloganıyla halk ile birlikte yönetme anlayışını benimseyen Başkan Vefa Salman, ‘Gezici Şeffaf Oda’ uygulamasına tüm hızıyla devam ediyor. Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Salman’a mahalle muhtarları da eşlik etti. Bu hafta Bağlarbaşı Mahallesi ‘İyi Su Çeşmesi’ önünde gerçekleştirilen uygulamaya, her mahallede olduğu gibi yine ilgi fazlaydı. Mahalle sakinlerinin talep ve şikayetlerini birinci ağızdan dinleyen Başkan Salman, sorunların çözülmesi için yapılması gerekenleri gerek anlatarak gerekse birim müdürlerine ileterek sorunların çözümlenmesini sağladı.

 

Paylaş
Önceki İçerikSGK’dan Yalovaspor’a ziyaret
Sonraki İçerikÇiftlikköy gençlerinden konser
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.