DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Sinema şöleni sürüyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Sinema şöleni sürüyor
reklam

Yalova Belediyesinin düzenlediği “Nostaljik Sinema Günleri” devam ediyor. Türk Sinemasının “Sultan” lakaplı oy’uncusu Türkan Şoray’ın katılımıyla gerçekleşen gala gecesinin ardından Yalovalı sinemaseverler birbirinden nostaljik filmleri izleme fırsatı buluyor.

Bu yıl Yalova Belediyesi tarafından 3.sü düzenlenen “Nostaljik Sinema Günleri” Yalovalı vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor. Birbirinden nostaljik filmlerin yayınladığı açık hava sinemasında toplam 7 film beyaz perdeye yansıyor.

İlk gün başrollerini Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın yer aldığı “Kara Gözlüm” filmiyle gala diyen gecenin ardından,  Türk Sinemasına damga vurmuş olan Yalancı Yarim, Salak Milyoner, Tatlı Dillim, Süt Kardeşler Yalovalı sinemaseverlerle şimdiye kadar buluşan filmler. Etkinlik kapsamında 11Temmuz Salı günü Tarık Akan ve Hülya Koçyiğit’in başrollerini oynadığı “Beyoğlu Güzeli” gösterilecek. 12 Temmuz Çarşamba günü ise birbirinden değerli sanatçıların yer aldığı Türk Sinemasına damga vurmuş olan “Hababam Sınıfı” filmiyle sinema günleri son bulacak.

reklam