Sevgililer Günü için ‘teknolojik’ hediye önerileri

0
7

APPLE WATCH SERİES 3

Apple Watch Series 3 Akıllı aktivite koçluğu, gelişmiş Kalp Atış Hızı uygulaması, doğrudan bileğinizden erişebileceğiniz favori çalma listeleriniz, yerleşik altimetre ve daha duyarlı bir Siri deneyimi ile Apple Watch Series 3 her zamankinden daha aktif, motive ve sevdiğinizle bağlantıda kalmanızı sağlayacak özelliklere sahip.

GOPRO HERO 6

Doğa sporları tutkunları ile genel kullanıcılar için dayanıklı kamera ve aksesuarları üreten GoPro’nun en popüler ürünlerinden birisi Hero 6 60 fps hızında, 4K formatında video veya 240 fps hızında, 1080p formatında video kaydetme özelliğine sahip

NİNTENDO SWİTCH

Nintendo Switch’i satın alırken gri ya da neon mavi-kırmızı oyun kumandalarından birini tercih edebilirsiniz. Tabletin arka yüzünde ise cihazın durmasını sağlayan bir stand, micro usb girişi ve USB-c bağlantı noktası bulunuyor.

AMAZON ECHO DOT

Amazon Echo Dot Alexa destekli sanal asistan cihazı Amazon’un akıllı asistanlarının en küçük üyesi. Cihaz kullanıcıların sadece sesli komutlarla pek çok bilgiye ulaşmasını sağlıyor.

PLAYSTATİON 4 PRO

PlayStation ailesinin son üyesi PlayStation 4 Pro 4K çözünürlük desteği ile dikkat çekiyor. PS4 Pro’da Youtube, NetFlix gibi video içerik siteleri de 4K olarak izlenebiliyor.

XBOX ONE X

Oyunseverler için bir başka alternatif ise Xbox One X. Microsoft tarafından dünyanın en güçlü konsolu olarak lanse edilen Xbox One X 8 çekirdekli Jaguar işlemci, 12 GB DDR 5 RAM’e ev sahipliği yapıyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8

6.3 inç büyüklüğünde Quad HD bir ekrana ev sahipliği yapan cihaz, çerçevesiz ekran ve yüz tanıma özelliği ile de dikkat çekiyor.

iPHONE X

Apple’ın geçtiğimiz yılın eylül ayında iPhone serisinin 10’uncu yılına özel tanıttığı iPhone X, çerçevesiz ekran, yüz tanıma teknolojisi, kablosuz ve hızlı şarj gibi özelliklere sahip

SAMSUNG GEAR S3

1.3 inch’lik ekrana sahip olan cihazda 1 GHz dual core Exynos 7270 işlemci ve S2’deki gibi 4 GB depolama alanı bulunuyor. Kullanıcılara ekstra 1 gün şarj ömrü sunuyor. Samsung Gear S3’te GPS özelliği de yer alıyor.

AMAZON KİNDLE OASİS