Salman’dan farkındalık ayına destek

0
24

Yalova Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 1-31 Ekim ‘Meme Kanseri Farkındalık Ayı’ paneli Halil İnalcık Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Yalova Kanser Hastaları Derneğinin, Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği (ONKODAY) ile birlikte organize ettiği Panele Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’da desteklerini panele katılım sağlayarak gerçekleştirdi.

Panelde konuşmacı olarak davetli bulunan Prof.Dr. Türkkan Evrensel katılımcılara ‘Kanserde Beslenme ve Egzersiz’ yapmanın önemini anlatırken, Diğer konuşmacı Opr.Dr. Murat Çalıkapan ‘Meme Kanseri ve Tanı’ üzerine katılımcılara bilgiler verdi. Ayrıca Hemşire Elif Pişkin ise KKMM (Kendi Kendine Meme Muayenesi) konusunda bayanları bilinçlendirdi.

Paylaş
Önceki İçerikKazım Patıl’da çalışmalar sürüyor
Sonraki İçerikDoğa Koleji’nden Salman’a ziyaret
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.