Salman’a 77 numaralı forma

0
77

Geçtiğimiz hafta Yalovaspor Başkanlığı’na seçilen Ali Demirhan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti.

Yalovaspor Kulübünün Başkanı Ali Demirhan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Salman’a adının yazılı olduğu 77 numaralı Yalovaspor forması ile birlikte takımın logosunu taşıyan porselen işlemeli tabağı hediye ettiler.

Yapılan ziyaretten oldukça memnun kaldığını belirten Başkan Salman; “Yalovaspor bu şehrin markalarından biri ve simgesidir. Sizlerin Yalovaspor’u iyi yerlere getireceğine inanıyorum. Zaten yapmış olduğunuz basın toplantısıyla ne kadar kararlı, inançlı ve hedef odaklı olduğunuzu gösterdiniz. Ali Demirhan zaten Erzurumspor da yaptığı Başkanlık süresince bunu tüm Türkiye’ye gösterdi. Bunun yanı sıra basın toplantısında şahsıma ve Belediye’ye teşekkür etmenizden dolayı bende size bu vesileyle burada teşekkür etmek istiyorum. Biz Yalova Belediyesi olarak her takıma eşit mesafedeyiz. Aynı duyarlılığı tüm takımlara olduğu gibi Yalovaspor’a da göstereceğiz” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikİçme suyu hattı için düğmeye basıldı
Sonraki İçerikKaşıkçı: Laf çok, icraat yok
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.