DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Salman: Ekonomik sıkıntı var

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Salman: Ekonomik sıkıntı var
reklam

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda Belediye Başkanı Vefa Salman’a, Yabeltaş ve Hizmet A.Ş. Müdürü Fatih Tanverdi ve Terminal Müdürü Yavuz Bingöl eşlik etti.

Başkan Salman, “Ülkenin durumu son 28 aydır çok kötü. Bu ülkede çok krizler oldu. Ancak hiçbiri bu ülkenin şu ana kadar yaşadığı sıkıntı kadar büyük değildi. Bunun vatandaşa yansımasını görüyorum. Sadece Yalova’da değil, farklı şehirlere yaptığım ziyaretlerde aynı durumla karşılaşıyorum. Bunların dışında en somutu belediyemizi görüyorum. Belediyemize giren paranın büyük miktarı emlak vergisinden geliyor. Geçen yıl giren para 3 ise bu yıl 1 olmuş durumda. Bunları sizlerin sıkıntısını bildiğim için anlatıyorum. Toplumun her kesimi sıkıntı içerisinde. Bunu bilip de kimsenin sırtına ekstra yük yüklemek gibi bir derdimiz yok. Terminali birlik ve beraberliğin olduğu bir kurum olarak görüyorum. Belediyemizin verdiği hizmetlerden kar etme gibi bir derdimiz yok. Halkımıza hizmet gitsin, ben bunun derdindeyim” dedi.

 width=Ardından esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Salman, Terminal koşullarının daha iyi hale getirilmesi için de görüş alış verişinde bulundu.

 

reklam