Manu’nun Maceraları ilgi çekti

0
8

Yalova Belediyesi Kültür Sanat Programları kapsamında etkinlikler arasında yer alan ‘Manu’nun Maceraları’ isimli çocuk oyunu büyük beğeni topladı.

Geçtiğimiz cumartesi günü iki seans halinde ücretsiz olarak Sabahattin-Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu’nda sergilenen oyuna minikler yoğun ilgi gösterdi. Muammer Başar’ın yazıp, yönettiği ve aynı zamanda oynadığı oyunun diğer oyuncuları ise Erim Baydur ve Ahmet Bayram’dı. Eğitici ve öğretici bir şekilde sergilenen oyunda yemeklerden önce ne yapılması, kahvaltının önemi, akşam uyumadan önce yapılması gereken gibi birçok konu çeşitli öğretilerle minik izleyicilerle tiyatro oyunuyla anlatıldı.

Paylaş
Önceki İçerikİyi Parti Yalova’da işlem tamam
Sonraki İçerikYalova’da masa tenisi TV ekranlarında
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.