Kursiyerleri ziyaret etti

0
9

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman bir takım ziyaretlerde bulundu.

Bahçelievler Umut Merkezleri bünyesinde devam eden kurslardaki kursiyerlerin 8 Mart Kadınlar Gününü kutlayan Başkan Salman, daha sonra geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Yalova Belediyesi Ek Hizmet Binası’ndaki kursiyerleri ziyaret etti.

Ziyaretlere eşi Dilek Salman ile birlikte giden Başkan Salman, kursiyerlere günün anlam ve önemi adına ikramlarda bulundu. Binada incelemelerde bulunan ve kursiyerlerle sohbet eden Başkan Salman, kursiyerlerin talepleri doğrultusunda ilgili birim müdürleriyle görüşerek taleplerin ivedilikle yerine getirilmesinin talimatını verdi.

Paylaş
Önceki İçerik8 Mart etkinliklerle kutlandı
Sonraki İçerikÖztabak’ın iddiasına şipşak cevap
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.