Kral ve Soytarı beğenildi

0
8

Yalova Belediyesi Kültür Sanat Programları kapsamındaki etkinlikler arasında yer alan çocuk gösterileri geçtiğimiz Cumartesi günü de sürdü.

Yalova Belediyesi Kültür Sanat Programları Mart ayı etkinlikleri 10 Mart Cumartesi günü ‘Kral ve Soytarı’ adlı müzikli çocuk oyunuyla devam etti. Yalova Belediyesinin düzenlediği etkinlikler kapsamında gerçekleşecek olan ‘Kral ve Soytarı’ adlı çocuk oyunu Sebahattin-Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu’nda 13:00 ve 15:00 saatlerinde 2 seans halinde minik izleyicilere ücretsiz olarak sergilendi. Yoğun ilginin gösterildiği çocuk oyununda kral ve soytarı arasında geçen komik diyaloglar çocuk izleyicilere aktarıldı. Oyun sonu tüm çocuklara ‘Geleceğin Umutlu Çocukları’ adlı hikaye kitapları dağıtıldı.

Paylaş
Önceki İçerik8 Mart’a özel kermes
Sonraki İçerikGüner’e Kadınlar Günü kutlaması
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.