HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Kafkas Derneği’ne teşekkür

Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Çiftlikköy’de Kafkas kültürünü yaşatmak, tanıtmak ve geliştirmek amacıyla faaliyetlerini sürdüren Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği’ne teşekkür plaketi verdi.

Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Murat Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Geleneksel çerkes yemek ve tatlılarının ikram edildiği ziyarette derneğin ilçenin gelişimine ve Kafkas kültürünün tanıtılarak yaşatılmasına olan katkıları dile getirildi.


Ziyarette Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, resmi kutlamalarda gösterileriyle farklı bir renk oluşturan ve başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine toplayan Çiftlikköy Kafkas Derneği’ne teşekkür plaketi verdi. Başarılı organizasyonlarını profesyonellik, iş bilgisi ve yeteneğe bağlı olduğunu dile getiren Kaymakam Karabulut, “Bütün bu özelliklere sahip gösterinizle, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenine yaptığınız eşsiz katkı nedeniyle teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim” diye konuştu.

Dernek Başkanı Murat Erdoğan da Kaymakam Karabulut’a nazik ziyaretlerinden ve teşekkür belgesinden dolayı minnettar olduklarını ifade ederek, “Çalışmalarımızın karşılığında bu şekilde onore edilmek bizleri çok sevindirdi ve motive etti. Gelecekte dernek olarak yepyeni ve büyük projelere imza atmak istiyoruz. Bu yönde elbirliği ile güzel şeyler yapacağımızdan kuşkum yok” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.