İnce, yeniden yollara düşüyor

0
156

Son kurultayda Kemal Kılıçdaroğlu’nun karşısına rakip çıkan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, hedefinden sapmadı. İnce, kısa bir dinlenmenin ardından Türkiye’deki tüm örgütleri ziyaret ederek 100 bin imzayla tüzük değişikliğini hedefliyor.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı. Tike Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya göreve yeni seçilen kadın ve gençlik kolları yöneticileri katıldı. Kahvaltıda söz alan CHP İl Başkanı Ertan Şener, önümüzdeki sene yapılacak seçimlere yönetim kadrosu olarak hazır olduklarını söyledi. Şener’in ardından CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce söz aldı.

Hedefinden vazgeçmediğini kaydeden İnce, kurultay sonrasında çalışmalara hemen başlayacağını söyledi. Tüzük değişikliği için 100 bin imza toplayacağını kaydeden İnce, “Cumhurbaşkanı adayını bir milyon 200 bin CHP üyesinin seçmesi için tüzük değişikliği talep ediyoruz. Bunun için hemen il il dolaşmaya başlıyorum. Ben seçmenin gönlünde, sokakta, örgütlerde genel başkan oldum. Sadece delegede genel başkan seçilemedim. Ancak hedefimizden sapma yok” dedi.

Çalışmalarında her zaman Yalova örgütünün gücü ve desteğini arkasında hissettiğini belirten İnce, “Tüm Türkiye’yi dolaştım. Emin olun Yalova örgütü kadar çalışkan, disiplinli örgüt görmedim. Bu o kadar büyük güç ki yaptığım tüm çalışmalarımda bana güç katıyorsunuz. Sağ olun var olun. Sizin gücünüzü arkamda hissettiğim ölçüde ben varım. Destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ve durmaksızın çalışmaya devam. Artık bir kez daha partimin kaybetmesini istemiyorum” diye konuştu.

Güç Birliği’nden Şener’e ziyaret

Öte yandan İl Başkanı Ertan Şener’e “Hayırlı olsun” ziyaretleri de devam ediyor. Şener’e bu kez de Yalova Güç Birliği Derneği ziyarette bulundu.

Paylaş
Önceki İçerikYalova’da masa tenisi TV ekranlarında
Sonraki İçerikYalovalı dövizden zengin oldu
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.