Güner’e Kadınlar Günü kutlaması

0
7

Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’in konuğu oldu. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle yaptığı ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Tosun, Başkan Yardımcısı Güner’in kadınlar gününü kutladı.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Yalova’da da kadınlar günü sebebiyle birçok kutlama, program ve ziyaret gerçekleştirildi. Yalova’da erken saatlerde başlayan kutlamalar, günün ilerleyen saatlerinde protokol üyeleri tarafından yapılan ziyaretlerle devam etti. İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, emekli Öğretmen ve kentin ilk kadın Başkan Yardımcısı olan Jülide Güner’i makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Güner’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Tosun, kendisine günün anısına çiçek takdim etti.

Çiçek için teşekkür eden Başkan Yardımcısı Güner, ziyaretin anısına Müdür Tosun ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Paylaş
Önceki İçerikKral ve Soytarı beğenildi
Sonraki İçerikAskerleri uğurladı
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.