HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Erdeğer- Renault ortaklığı

Yalova’nın önde gelen otomotiv satıcısı Erdeğer Group, Renault Mais A.Ş.’nin yeni yetkili satıcısını hizmete sundu. Toplam 2 bin 600 metrekarelik alanda kurulan tesis, Renault’un Yalova’daki en yeni yetkili satıcısı oldu.

Açılış törenine Yalova Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Karamürselbey Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım Özgür, CHP İl Başkanı Özcan Özel’in yanı sıra çok sayıda seçkin davetli de katılım sağladı.

Türkiye’deki 81. plaza

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Erdeğer Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkerim Erdoğan, “1982 yılında İstanbul’da ikinci el araç satışı üzerine başlayan otomobil sektöründeki faaliyetlerimiz, 1996 yılında gelişmeye gitmiştir. 2007 yılından bu yana da marka yetkili satıcısı olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu tesisin Yalova’ya kazandırılmasında bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Ayrıca tesisin kısa sürede tamamlanması için bize destek olan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a çok teşekkür ediyorum. Eğitimli, işinin uzmanı ve dinamik bir kadro ile müşterinin karşısına çıkacağız. Yedek parça ve ikinci elde Yalova halkına hizmet vermeye çalışacağız. Renault’un Türkiye’deki 81’inci plazasını Yalova’ya kazandırdığımız için çok mutluyuz. Dünya devi Renault’ya yakışır şekilde müşterilerden gelen her türlü beklenti ve ihtiyaçlara cevap vereceğiz. Satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Renault Mais CEO’su Dr. Berk Çağdaş ise, “Renault yetkili satıcısı Erdeğer’in açılışı nedeniyle burada bulunmaktan mutluyum. Otomotiv tecrübesi, ticari vizyonu, yenilikçi bakış açısı ve yüksek yatırım isteği ile Erdeğer ile işbirliği yapıyor olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Son teknoloji ile donatılmış modern tesisinde Renault ve Dacia markaları ile hizmet verecek Erdeğer’in profesyonel yönetim kadrosunu ve tüm çalışanlarını Abdülkerim Erdoğan nezdinde tebrik eder, hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

35 kişilik kadro

Renault’un yeni marka konseptine uygun olarak, satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek olan Erdeğer Renault Plaza’da bin 200 metrekaresi servis alanı olmak üzere toplam bin 500 metrekare kapalı alan bulunuyor. Renault ve Dacia markaları için hizmet verecek tesiste 20’si satış sonrası hizmetlerde görev alan 35 kişilik uzman kadro bulunuyor.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.