Emekli müdürün sır ölümü

0
159

Çınarcık’ta sabah saatlerinde denizden çıkarılan cesedin kimliği belirlendi. Ayağına taş bağlı olarak çıkarılan cesedin eski Çınarcık Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Ceylan’a ait olduğu anlaşıldı.

Yalova’da çeşitli okullarda yıllarca öğretmenlik ve idarecilik yapan Mehmet Ceylan, son olarak 4 sene boyunca Çınarcık Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yapmıştı. Geçtiğimiz aylarda emekliye ayrılan Ceylan’ın cesedi sabah saatlerinde Çınarcık’a bağlı Taşliman Mahallesi’nde denizden çıkarıldı.

Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından denizden çıkartılan şahsın yapılan ilk kontrolünde ayağına taş bağlandığı tespit edildi. Olayı duyarak sahile gelen yakınları ise gözyaşlarına boğuldu. Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi de olay yerine gelerek emniyet yetkililerinden bilgi aldı.

Şahsın kesin ölüm sebebinin anlaşılması için cesedi Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

Eğitim camiasında oldukça sevilen Mehmet Ceylan, özellikle spora olan merakıyla da tanınıyordu.

Paylaş
Önceki İçerikÇiftlikköy gençlerinden konser
Sonraki İçerikYalova’da terzilik bitiyor
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.