Çınarcık’tan araç filosuna takviye

0
9

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’un talimatı ve Garaj Amirliği personelinin özverili çalışmasıyla iki araç revize edilerek araç filosuna kazandırıldı.

Daha önce Cenaze Amirliği bünyesinde kullanılan Ford marka kamyonet revize edilerek ufak motorlu ekipmanların taşınmasında kullanılmak üzere Fen İşleri Müdürlüğü’ne teslim edildi. Bunun yanında eskiyen Ford marka vidanjör bakım ve onarımdan geçirerek yenilendi. Vidanjörün motor bakım ve onarımı yanında kaporta boyama ve pompa mekanizmaları yenilenerek hizmet vermeye hazır hale getirildi.

Konuyla ilgili Belediye Başkanı Avni Kurt, hizmet kalitesini arttırmak adına araç alımlarına ağırlık verdiklerini belirterek “Bunun yanında elimizde atıl olan araçları yenileyip hizmete sokuyoruz. Bunun yanında hibe alıyoruz. Sıfır araçlar satın alıyoruz. Her sene vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek için araç filomuzda takviyeler yapıyoruz. Revize edilerek araç filosuna kazandırılan  araçlarımızın Çınarcık’a ve tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikYalova’da muhteşem festival
Sonraki İçerikBelediyespor’da milli gurur
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.