HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Çınarcık’tan araç filosuna takviye

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’un talimatı ve Garaj Amirliği personelinin özverili çalışmasıyla iki araç revize edilerek araç filosuna kazandırıldı.

Daha önce Cenaze Amirliği bünyesinde kullanılan Ford marka kamyonet revize edilerek ufak motorlu ekipmanların taşınmasında kullanılmak üzere Fen İşleri Müdürlüğü’ne teslim edildi. Bunun yanında eskiyen Ford marka vidanjör bakım ve onarımdan geçirerek yenilendi. Vidanjörün motor bakım ve onarımı yanında kaporta boyama ve pompa mekanizmaları yenilenerek hizmet vermeye hazır hale getirildi.

 width=Konuyla ilgili Belediye Başkanı Avni Kurt, hizmet kalitesini arttırmak adına araç alımlarına ağırlık verdiklerini belirterek “Bunun yanında elimizde atıl olan araçları yenileyip hizmete sokuyoruz. Bunun yanında hibe alıyoruz. Sıfır araçlar satın alıyoruz. Her sene vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek için araç filomuzda takviyeler yapıyoruz. Revize edilerek araç filosuna kazandırılan  araçlarımızın Çınarcık’a ve tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.