Çiftlikköy’de müthiş kovalamaca

0
594

Yalova’da bir inşaattan malzeme çaldıkları öne sürülen 3 şüpheli, kovalamaca sonucu yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Çiftlik Mahallesi Şehit Ömer Halisdemir Caddesi üzerinde 34 plakalı minibüse inşaattan çaldıkları malzemeleri yükledikleri sırada polis tarafından fark edilen zanlılar araçlarıyla kaçmaya başladı.

Yalova-İzmir Karayolu’na çıkan zanlılar, Kocaeli istikametinde giderken kendilerini takip eden polis aracını, minibüste bulunan stepne ve inşaattan çaldıkları malzemeleri atarak engellemek istedi.

 

Polis, Taşköprü mevkisindeki uygulama noktasında trafiği yavaşlatarak zanlılar MK (49), YE (34) ve AK (15) gözaltına aldı.

Minibüste inşaattan çalınan 50 adet sunta malzemesi ele geçirildi.

İstanbul’dan geldiği tespit edilen zanlılar, çıkarıldıkları mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kovalamaca sırasında polis aracında hasar oluştu.

Paylaş
Önceki İçerikBakan Eroğlu, müjdelerle geliyor
Sonraki İçerikCHP’den “kadına şiddete hayır” eylemi
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.