HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköy TÜGVA’dan Silpagar’a teşekkür

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) gençlerini konuk etti. TÜGVA Çiftlikköy İlçe Temsilcisi Bilal Naser ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz da hazır bulundu.


Geçtiğimiz aylarda Çiftlikköy Temsilciliğinin açıldığını belirten Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, gençlerin çalışmalarını ilgiyle takip ettiğini ifade etti. Silpagar, TÜGVA İlçe Temsilcisi Bilal Naser’in ekibinin Çiftlikköy’de gençlere ulaşarak başarılı çalışmalara imza atacağına inancını dile getirerek, TÜGVA’ya desteklerinin daim olduğunu sözlerine ekledi.

Başkan Silpagar’a  TÜGVA’nın düsturu olan Müddesir Suresi’nin ilk 8 ayetinin yazılı olduğu bir hediye takdim etti.

TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz ve İlçe Temsilcisi Bilal Naser de her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş olan TÜGVA’nın çalışmalarına verdiği destekten dolayı Başkan Silpagar’a minnettar olduklarını ifade etti. Heyet, Başkan Silpagar’a  TÜGVA’nın düsturu olan Müddesir Suresi’nin ilk 8 ayetinin yazılı olduğu bir hediye takdim etti.  Ayrıca TÜGVA Yalova’nın yeni çıkan yıllık bültenini de Başkan Silpagar’a verdiler. Başkan Silpagar da, nazik ziyaretlerinden dolayı TÜGVA’lı gençlere teşekkür etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.