Çiftlikköy gençlerinden konser

0
89

Çiftlikköy Gençlik Merkezi’ne devam eden gençler ebeveynlerine mini bir konser verdi.

Gitar, resim, tezhip, bağlama, keman, bilgisayar, Kur’an, okçuluk, arapça, İngilizce gibi çeşitli alanlarda kurslar açarak gençlerin eğitimine destek veren Çiftlikköy Gençlik Merkezi’nde eğitimler sürüyor. 29 yaşına kadar herkesin katılabildiği etkinlikler kapsamında huzurevi, şehitlik, rehabilitasyon merkezi gibi yerler de ziyaret ediliyor, okul boyama, uçurtma şenliği gibi faaliyetler yapılıyor.

Yıl boyunca gitar kursu alan genç kursiyerler son olarak öğrendiklerini arkadaşları ve velileri önünde sergileme şansı buldu.

Paylaş
Önceki İçerikVatandaşın ayağına gidiyor
Sonraki İçerikEmekli müdürün sır ölümü
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.