CHP Altınova’dan Kadınlar Günü etkinliği

0
9

CHP Altınova İlçe Kadın Kolları, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi.

Sabah düzenlenen dayanışma kahvaltısında konuşan Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gündüz ,”8 Mart günü bir araya geldik. Kadınlar olarak katılım gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. CHP Altınova kadınları olarak 2019 seçimlerine tüm gücümüzle katkı vermeye sandıkta demokrasinin zaferle çıkacağına inanıyorum” dedi.

Akşamüstü ise Subaşı Kadın Kolları’nın düzenlediği etkinlik yapıldı. Burada konuşan Altınova İlçe Başkanı Cemalettin Kılıç, “Kadın ve erkeğin omuz omuza verdiği tüm mücadeleler tarihte zaferle sonuçlanmıştır. Bizler de inanıyoruz ki cumhuriyet için, demokrasi için, çocuklarımızın ve kadınlarımızın kazanılmış haklarını geriye götürmemek için canla başla çalışacağız. Emeğin ve hukukun üstünlüğü için bu mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” diye konuştu.

Etkinliklere İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Tunalı, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Ataç, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Subaşı Belde Kadın Kolları Başkanı Fatma Kesman, belediye meclis üyeleri ve partili kadınlar katıldı.

Paylaş
Önceki İçerikGençler, “iyi”lik yaptı
Sonraki İçerik8 Mart etkinliklerle kutlandı
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.