HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

CHP Altınova’dan Kadınlar Günü etkinliği

CHP Altınova İlçe Kadın Kolları, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi.

Sabah düzenlenen dayanışma kahvaltısında konuşan Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gündüz ,”8 Mart günü bir araya geldik. Kadınlar olarak katılım gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. CHP Altınova kadınları olarak 2019 seçimlerine tüm gücümüzle katkı vermeye sandıkta demokrasinin zaferle çıkacağına inanıyorum” dedi.

Akşamüstü ise Subaşı Kadın Kolları’nın düzenlediği etkinlik yapıldı. Burada konuşan Altınova İlçe Başkanı Cemalettin Kılıç, “Kadın ve erkeğin omuz omuza verdiği tüm mücadeleler tarihte zaferle sonuçlanmıştır. Bizler de inanıyoruz ki cumhuriyet için, demokrasi için, çocuklarımızın ve kadınlarımızın kazanılmış haklarını geriye götürmemek için canla başla çalışacağız. Emeğin ve hukukun üstünlüğü için bu mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” diye konuştu.

Etkinliklere İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Tunalı, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Ataç, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Subaşı Belde Kadın Kolları Başkanı Fatma Kesman, belediye meclis üyeleri ve partili kadınlar katıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.