Askerleri uğurladı

0
3

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Giresunlular Kültür ve Dayanışma Derneğinde düzenlenen asker uğurlama törenine katıldı.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde bulunan Giresunlular Kültür ve Dayanışma Derneğinde düzenlenen asker mevlidi ve uğurlamasına eşi Dilek Salman ile katılan Başkan Salman, Ayşe-Ahmet Yıldırım çiftinin oğlu İbrahim’e hayırlı teskereler diledi.

Tüm askerlerimizin burnu dahi kanamadan evlerine dönmesi temennisinde bulunan Başkan Salman; “Bugün burada güzel genç kardeşimizi askere uğurlamak için toplandık. Peygamber ocağına gidecek olan İbrahim kardeşimize hayırlı teskereler diliyorum. Tüm evlatlarımız gibi onunda burnu dahi kanamadan ana-baba ocağına dönmesini temenni ediyorum. Rabbim tüm vatanı savunan kolluk kuvvetlerimizi korusun. Kınalı kuzularımızın yolu açık olsun” dedi.

Program sonunda Başkan Salman, askere gidecek İbrahim Yıldız ve ailesiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Paylaş
Önceki İçerikGüner’e Kadınlar Günü kutlaması
Sonraki İçerikGençler, “iyi”lik yaptı
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.