DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Ak Parti’de kongre süreci başlıyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
reklam

Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, hafta sonu belde kongrelerini gerçekleştireceklerini ardından da ilçe kongrelerine başlayacaklarını söyledi.

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, AK Parti 1. Bölge İl Başkanları Eğitim ve İstişare Toplantısı’na katıldı. AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ve AK Parti Ayvalık İlçe Başkanı Hakan Kayaalp ile ve ilçe yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, Marmara Bölgesi’ndeki il başkanları yer aldı.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanmalar Sorumlusu Mustafa Ataş’ın katılamadığı toplantıya AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca başkanlık etti. AK Parti’de 18 Kasım 2017 tarihinde başlayacak olan 6. Olağan İl Başkanlıkları Kongreleri öncesi organize edilen toplantı da yapılan çalışmalar ve hazırlıklar üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

 width=Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, yaptığı açıklamada Türkiye’nin her yerindeki teşkilatlarda kongre heyecanı olduğunu, beldelerden başlayacak kongrelerin ilçeler ve il kongreleri ile sonlandırılacağını söyledi. 5 Ağustos Cumartesi belde kongrelerini tamamlayacağını kaydeden Öztabak, “Beldelerimizden sonra aynı heyecan ve titiz çalışmalar ile ilçe kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Teşkilatlarımızda en iyi ve en verimli kadroları oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Balıkesir’deki il başkanları toplantılarında özellikle kongre sürecinde izlenecek yollar ve başarılı kongre stratejileri ile ilgili istişarelerde bulunduk” dedi.

reklam