HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Ak Parti’de İlhami Başkan aday

Ak Parti İl Başkanlığı için İşadamı ve Yalova Güçbirliği Derneği Başkanı İlhami Başkan adaylığını açıkladı. Başkan’ın yazılı açıklamasının okunduğu toplantı sadece birkaç dakika sürdü.

Kongre süreci yaklaşan Ak Parti’de il başkanlığı için yeni bir aday daha çıktı. Daha önce Ali Faik Aydın’ın yaptığı açıklamanın ardından işadamı ve Yalova Güç Birliği Derneği Başkanı İlhami Başkan adaylığını açıkladı. Kendisine ait işkembe salonunda bir basın toplantısı düzenleyen İlhami Başkan, yazılı bir açıklama yapmakla yetindi.

Başkan, sadece birkaç dakika süren toplantıdaki yazılı açıklamasında “Yalova’da artık Cumhurbaşkanımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi. Başkan, şöyle devam etti:

 width=“AK Partisi’nin kurulduğu günden beri üyesi olduğum, mensubu bulunduğum AK partimizin her kademesinde görev yaptım. Her kademesindeki bu görevde hep halka nasıl hizmet verebiliriz, nasıl faydalı olabilirizi düşündüm. Halka hizmet, hakka hizmettir düşüncesi ile hizmet ettim. Yalova da ise AK Parti teşkilatımızı daha güçlü, daha etkin, daha dinamik, daha çözüm odaklı, daha kaliteli hizmet verebilirizi düşünüyoruz. Yeni Yalova AK Parti’de, projeci, vizyon sahibi, Yalova’da katma değeri yüksek projeler geliştiren kadroları biran önce oluşturma ihtiyacı bulunmaktadır. Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Yalova’daki ve Türkiye’deki seçimlerde yüzünü güldürmek üzere yola çıktık. Ben hayatım boyunca yurt içinde ve yurt dışındaki vizyon projelere imza attım. 20 ülkedeki iş adamları ve devlet adamları ile önemli projeler gerçekleştirdim. Bu bilgi birikimi ve tecrübelerimi Yalova AK Parti’nin yeni vizyonu ile hizmet projelerine dönüştürmek istiyorum. Yalova’da değişim ve dönüşüm projelerini gerçekleştirmek üzere Yalova AK Parti il başkanlığına aday olmaktayım. İl başkanlığına aday olmam için, seçilmiş ve atanmış her kesimin yoğun talep ve ısrarı üzerine karar verdim. Yalova’da yeni projelerle yeni vizyon oluşturacağız. Bunları gerçekleştirmek için en başta birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Amacımız en güzel şekilde Yalova’mıza hizmet etmek ve Yalova’daki halkımıza fayda sağlamaktır. Ve nihayet Cumhurbaşkanımızın Yalova’da artık yüzünü güldürmektir”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.