Ak Parti’de bayramlaşma

0
38

Ak Parti Yalova teşkilatı, Kurban Bayramı’nda biraraya geldi.

Parti binası önünde yapılan bayramlaşma programına Milletvekili Fikri Demirel, İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, partili belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileriyle partililer katıldı.

İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, bayramlaşma programında yaptığı açıklamada, “Bayramlar, bizi biz yapan, ortak idealler etrafında kaynaştıran en önemli ortak paydalarımızdır. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin en çok hissedildiği, en çok zirveleştiği günlerdir. Nasıl bu canlarımız tenlerde emanetse, nasıl bu güzel şehir bir emanet şehirse, bayramlar da ilahi bir lütuf olarak ve kadri kıymeti iyi bilinsin diye sevincimize, sevgimize, merhametimize ve vicdanımıza sunulmuş bir rahmani emanettir. Özellikle Kurban Bayramının, kendine mahsus bir yeri ve anlamı vardır. Bizim için bayram, her şeyden önce yoksulları, dertlileri, hastaları, yetimleri görüp gözetme, kimsesizlerin kimsesi olma, acıları paylaşma, gönülleri birbirine katmanın zamanıdır” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikYalovalı balıkçılar sezonu açtı
Sonraki İçerikTerminalde bayram yoğunluğu
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.