Ak Parti, bayrak dağıttı

0
11

Ak Parti Yalova İl ve Merkez İlçe Teşkilatı, Zeytin Dalı Harekâtı’nda terör örgütleriyle mücadele eden ordumuza destek vermek amacıyla Yalova esnafına ve halkına Türk bayrağı dağıttı

Zeytin Dalı Harekatı’na tüm Türkiye’den destekler sürmeye devam ederken, Yalova Ak Parti Teşkilatları da bu desteklere sessiz kalmadı. İl ve Merkez İlçe Teşkilatının ortaklaşa gerçekleştirdiği organizasyonla Yalova esnafına ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıtıldı ve kahraman ordumuz için dua istendi. Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Umut Güçlü’nün bizzat dağıttığı bayraklara ilgi oldukça yoğundu. İl ve ilçe yöneticilerinin eşlik ettiği etkinlikte Cumhuriyet Caddesi’nde yöneticilerle esnaf bir araya geldi.

Tüm Yalova’yı bayraklarla donatmak isteyen teşkilat yetkilileri mahallelerde de bayrak asma etkinliklerinin devam edeceğini ifade ederken, Yalova halkının ilgisinden dolayı çok memnun olduklarını vurguladılar.

Paylaş
Önceki İçerikSarımsak parasının yarısı Mehmetçik’e
Sonraki İçerikİyi Parti Yalova’da işlem tamam
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.