AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

 YOSK’tan AKKİM’e teşekkür!

AKKİM olmasaydı bu sezon bu Süper Ligde mücadele edemeyeceklerinin altını çizen YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç Yönetim Kurulu’na teşekkür etti

AKKİM olmasaydı bu sezon bu Süper Ligde mücadele edemeyeceklerinin altını çizen YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç,” 2018-2019 sezonunda sponsorumuz olan, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen AKKİM’e çok teşekkür ediyorum. Takım olarak hem Süper Ligde hem de Euroleague Cup 3’te ilimizi ve ülkemizi temsil edeceğiz. Engellilere ve engelli sporlarına duyarsız kalmayan AKKİM sayesinde bugün ayakta kalabiliyoruz. Bu sezon zor bir süreçten geçiyoruz. İlk yarıda istediğimiz sonuçları alamadık. Ancak ikinci yarıda bunu tersine çevireceğiz. Bize verilen desteği bugüne kadar alacağımız başarılarla boşa çıkarmadık, çıkarmayacağız. AKKİM’in ilimizde yaptığı projeler, istihdam sağlaması ve gelişime ön ayak olması tartışılamaz. ‘ dedi.

Erkoç,’ Yüzlerce insanımıza iş imkanı sağlayan AKKİM Genel Müdürü Sayın Onur Kirpi’ye ve fabrika yetkililerine, bizlerin yanında oldukları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Şimdi hedefimiz Süper Ligde yükselişe geçmek ve Bosna-Hersek’te oynayacağımız Avrupa kupası maçlarında başarılarımıza bir yenisini eklemek” diyerek sözlerini noktaladı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.